Andyshaun Service Appartments

Områdets attraktioner, herunder Tre Brødre og Krudttårnet, ligger en kort gåtur fra Andyshaun Service Appartments Riga.

Gæsterne vil nyde retter af østeuropæisk køkken, som serveres på Folkklubs ALA pagrabs, hvilken er ca. 500 meter væk.

Hotellet, som er kendt for dets placering, 400 meter væk fra Riga Domkirke i Riga Old Town område, giver adgang til Skt. Peters Kirke inden for 6 minutter. Hotellet tilbyder perfekt beliggenhed 1 km fra Rigas centrum. Du kan komme til Alberta iela om få minutter i bil. 15 minutters gåtur fører dig til Riga Centralstation togstation.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Andyshaun Service Appartments Riga
Phucan Shared-Apartment In Riga
pris kun for mobil

Phucan Shared-Apartment In Riga

9.0
Fantastisk 194 anmeldelser
14 m fra overnatningsstedet
USD 82 USD 74
pr. nat
Quiet And Cozy Rooms In The Center Near The Old Town
pris kun for mobil

Quiet And Cozy Rooms In The Center Near The Old Town

9.5
Enestående 2 anmeldelser
667 m fra overnatningsstedet
USD 24 USD 22
pr. nat
Allure Rooms & Coffee
pris kun for mobil

Allure Rooms & Coffee

8.4
Meget godt 845 anmeldelser
727 m fra overnatningsstedet
USD 35 USD 32
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Riga International Airport
    11 km

    Togstationer

    Riga Central Station
    600 m

    Faciliteter

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    På værelser

    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Gratis toiletartikler

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 12:00 indtil 23:30
    Udtjekning: indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • 🌇
      Hvad er afstanden mellem Andyshaun Service Appartments hotel og byens centrum?
      Man kan komme til Riga inden for en 10 minutters gang fra Andyshaun Service Appartments hotel.
    • Er lufthavnen tæt på et Andyshaun Service Appartments hotel?
      Et Andyshaun Service Appartments hotel ligger inden for 15 km fra Riga International lufthavn og kan nås med en 19 minutters me bil.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Riga International Airport
    11 km

    Togstationer

    Riga Central Station
    600 m

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Andyshaun Service Appartments Riga

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk