Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area Ρίγα με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται 3 χλμ. από τη Σουηδική Πύλη και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Riga Central, ο οποίος είναι σε απόσταση 4 χλμ. Το διαμέρισμα 50 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.

Το κατάλυμα περιλαμβάνει χώρο καθιστικού και σαλόνι και έχει θέα στον κήπο. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Απολαύστε τη μικρή κουζίνα του Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area, που επιτρέπει στους επισκέπτες  να ετοιμάζουν τα δικά τους σπιτικά γεύματα.

Ο Καθεδρικός Ναός της Ρίγας απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 4 χλμ. και το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Ρίγας βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area. ΕκκΛησία Αγίου ΙωάΝΝη Ρίγας βρίσκεται σε απόσταση 3,1 χλμ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Botaniskais darzs βρίσκεται σε μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area Ρίγα
Green House
Τιμή μόνο για κινητά

Green House

164 μ από το κατάλυμα
Residential Home In Riga Near Agenskalna Quarter
Τιμή μόνο για κινητά

Residential Home In Riga Near Agenskalna Quarter

8.4
Πολύ καλό 124 σχόλια
1.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 168 USD 151
ανά νύχτα
New, Modern Apartment Near Riga Center
Τιμή μόνο για κινητά

New, Modern Apartment Near Riga Center

9.5
Εξαιρετικό 26 σχόλια
1.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 113 USD 102
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ρίγας
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Zasulauks railway station
    900 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area περιλαμβάνουν Τρία Αδέρφια, ΕθΝικό Θέατρο ΛετοΝίας καθώς και Μουσείο Κατοχής της Λεττονίας 1940-1991.
    • Στο το Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area περιλαμβάνουν Fei Fei και Vairak Saules και απέχουν μόνο 15 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area;
      Το Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area είναι 50 μ².
    • Διαμέρισμα προσφέρει ωραία θέα;
      Τα παράθυρα του διαμέρισμα βλέπουν στον κήπο.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ρίγας
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Zasulauks railway station
    900 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Self Check-In Spacious Apartment In A Quiet Area Ρίγα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο