Quiet And Spacious Home In Historic Riga

  • 80 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο
  • 6 επισκέπτες
  • 3 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Quiet And Spacious Home In Historic Ρίγα με 2 υπνοδωμάτια είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 6 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, 25 λεπτά με τα πόδια από τον Πύργο της Πυρίτιδας. Το διαμέρισμα 80 τ.μ. Απέχει μόλις 1 χλμ. από σταθμό τρένου Riga Central και 850 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Francu licejs.

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Quiet And Spacious Home In Historic Riga έχουν πρόσβαση στον χώρο καθιστικού και στο σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Η πρόσβαση σε παγοδρόμιο βοηθά τους επισκέπτες να διατηρήσουν τη φυσική κατάσταση τους.

Στο διαμέρισμα Quiet And Spacious Home In Historic Riga θα βρείτε πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Ο Ναός Αγίου Πέτρου απέχει σχεδόν 30 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Επίσης το Μνημείο της Ελευθερίας βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Quiet And Spacious Home In Historic Ρίγα
Barona Home
Τιμή μόνο για κινητά

Barona Home

8.0
Πολύ καλό 7 σχόλια
25 μ από το κατάλυμα
USD 145 USD 131
ανά νύχτα
City Inn Riga Apartment, Barons Promenade With Parking
Τιμή μόνο για κινητά

City Inn Riga Apartment, Barons Promenade With Parking

8.7
Έξοχο 89 σχόλια
57 μ από το κατάλυμα
USD 85 USD 77
ανά νύχτα
Renovated Apartment In Riga Center
Τιμή μόνο για κινητά

Renovated Apartment In Riga Center

9.4
Άριστο 113 σχόλια
160 μ από το κατάλυμα
USD 127 USD 114
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ρίγας
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός Ρίγας
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Quiet And Spacious Home In Historic Riga;
      Το διαμέρισμα Quiet And Spacious Home In Historic Riga βρίσκεται κοντά σε KGB Building "Corner House".
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Quiet And Spacious Home In Historic Riga;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Quiet And Spacious Home In Historic Riga περιλαμβάνουν καθεδρικός ναός της Ρίγας, Πολεμικό Μουσείο της Ρίγας καθώς και Ναός Αγίου Πέτρου.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Quiet And Spacious Home In Historic Riga;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Quiet And Spacious Home In Historic Riga περιλαμβάνουν Royal Kebabs και Skyline bar και απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 80 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ρίγας
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός Ρίγας
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Quiet And Spacious Home In Historic Ρίγα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο