Quiet City Centre One Room Apartment No.19A

  • 35 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 2 επισκέπτες
  • 1 κρεβάτι

Το Quiet City Centre One Room Apartment No.19A Ρίγα απέχει μόνο 1 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Riga Central και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Art Nouveau. Για δραστήριους επισκέπτες αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παγοδρόμιο στις εγκαταστάσεις.

Επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Η άνεσή σας είναι προτεραιότητά μας, γι' αυτό και το Quiet City Centre One Room Apartment No.19A προσφέρει κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα και ψυγείο.

Γέφυρα Vansu και Riga Stone Bridge βρίσκονται σε απόσταση 1 χιλιομέτρων και 2 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Χάρη στην εκλεκτή θέση του Quiet City Centre One Room Apartment No.19A, θα μπορέσετε να δείτε τα Κτίρια σε ρυθμό Jugendstil που βρίσκονται σε απόσταση περίπου 200 μέτρων. Βοτανικός Κήπος Πανεπιστημίου Λετονίας βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Ρίγας βρίσκεται σε απόσταση 20 λεπτών οδήγησης και η στάση λεωφορείων Elizabetes iela απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Quiet City Centre One Room Apartment No.19A Ρίγα
Quiet City Centre One Room Apartment No.29A
Τιμή μόνο για κινητά

Quiet City Centre One Room Apartment No.29A

7.5
Καλό 2 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 61 USD 55
ανά νύχτα
Dzirnavu Residence 2 Bedroom Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Dzirnavu Residence 2 Bedroom Apartment

154 μ από το κατάλυμα
USD 131 USD 118
ανά νύχτα
Silence Point 110
Τιμή μόνο για κινητά

Silence Point 110

8.7
Έξοχο 12 σχόλια
249 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ρίγας
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός Ρίγας
    1,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Quiet City Centre One Room Apartment No.19A;
      Το Quiet City Centre One Room Apartment No.19A βρίσκεται κοντά σε Musee Art Nouveau.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Quiet City Centre One Room Apartment No.19A;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Quiet City Centre One Room Apartment No.19A περιλαμβάνουν Βοτανικός Κήπος Πανεπιστημίου Λετονίας, Γέφυρα Vansu καθώς και Riga Stone Bridge.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Quiet City Centre One Room Apartment No.19A;
      Η τιμή κράτησης στο το Quiet City Centre One Room Apartment No.19A θα είναι 56€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Picerija Piranija και Kanela Konditoreja και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχει πλυντήριο στο το Quiet City Centre One Room Apartment No.19A;
      Ναι, υπάρχει πλυντήριο ρούχων στο το Quiet City Centre One Room Apartment No.19A.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ρίγας
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός Ρίγας
    1,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Quiet City Centre One Room Apartment No.19A Ρίγα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο