Glass Apartments In Old House

  • 35 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Glass Apartments In Old House Riga med 1 sovrum har ett väldigt bra läge och erbjuder utsikt över trädgården, inom 2 km från S:t Peterskyrkan. Den här 35 m² stora lägenheten ligger ungefär 25 minuter till fots från tågstationen Riga Central och i närheten av busshållplatsen Jelgavas iela.

Glass Apartments In Old House erbjuder gästerna badrumsfaciliteter, såsom hårtorkar, badlakan och handdukar. Du har också tillgång till en bidé, en separat toalett och en dusch.

Den här lägenheten erbjuder möjligheter för självhushållning, som ett komplett kök, samt matplats.

Lägenheten ligger i distriktet Zemgales priekšpilsēta, inom 2,1 km från Frihetsmonumentet. Gästerna kan besöka Vermanesparken ungefär 25 minuter till fots från boendet. Riga internationella flygplats är belägen 15 minuters bilfärd bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Glass Apartments In Old House Riga
Jelgavas 52 Old Town 5 Min 4 Can Stay Free Parking Self Check In Out
Mobilpris

Jelgavas 52 Old Town 5 Min 4 Can Stay Free Parking Self Check In Out

4.3
Okej 147 recensioner
413 m från boendet
USD 25 USD 23
per natt
Cozy Apartment In Riga In Tornkalns
Mobilpris

Cozy Apartment In Riga In Tornkalns

9.4
Utmärkt 32 recensioner
719 m från boendet
USD 87 USD 78
per natt
Sunbeam Design Apartment
Mobilpris

Sunbeam Design Apartment

815 m från boendet
USD 43 USD 39
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Riga internationella flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Riga Central Station
    2,1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Matinköpsservice

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar
    • Barnpassning/barnomsorg

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 18:00 till 20:00
    Utcheckning: från 06:00 till 10:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Glass Apartments In Old House?
      Populära sevärdheter nära Glass Apartments In Old House inkluderar bland annat Frihetsmonumentet, S:t Peterskyrkan, Vermanesparken.
    • Hur stort är Glass Apartments In Old House?
      Glass Apartments In Old House är 35 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Riga internationella flygplats
    11 km

    Tågstationer

    Riga Central Station
    2,1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Glass Apartments In Old House Riga

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng