3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga

  • WiFi
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Het comfortabele 3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga beschikt over wifi en ligt op ongeveer 850 meter verwijderd van het Vrijheidsmonument.

Je kunt Midden-Europese gerechten proeven in restaurant Folkklubs ALA pagrabs, op 650 meter verderop.

Het comfortabele hostel, gesitueerd binnen 5 minuten te voet van culturele bezienswaardigheden zoals het Cosmos Ilūziju Muzejs (Cosmos Illusie Museum), is ook op een paar stappen verwijderd van het Lets oorlogsmuseum. Het hostel bevindt zich maar 600 meter van de Sint-Pieterskerk. 3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga is op alleen 1 km afstand van de Kathedraal van de Geboorte van Christus en op een steenworp afstand van het Zwarthoofdenhuis gelegen. De luchthaven Riga ligt op 5 van de accommodatie en de bushalte National Theatre is binnen 10 minuten wandelafstand gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga
Amber Private Rooms
Mobiele prijsaanbieding

Amber Private Rooms

8.5
Fantastisch 847 beoordelingen
16 m van de accommodatie
USD 54 USD 49
per nacht
Blue Bird Boutique Hostel - Riga Old Town
Mobiele prijsaanbieding

Blue Bird Boutique Hostel - Riga Old Town

8.6
Fantastisch 3327 beoordelingen
226 m van de accommodatie
USD 24 USD 22
per nacht
Tree House
Mobiele prijsaanbieding

Tree House

8.3
Heel goed 1893 beoordelingen
427 m van de accommodatie
USD 25 USD 23
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Wat zijn de populairste toeristische attracties in de buurt van 3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga?
      U kunt een bezoek brengen aan de Oude Stad van Riga, gelegen op circa 450 meter afstand van 3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga.
    • Welk vleigveld ligt het dichtst bij 3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga?
      3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga is op 5 km van de luchthaven Riga gelegen.
    • Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij het hostel?
      Gasten van het hostel worden gevraagd om uiterlijk om 23:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Hoeveel kost een verblijf in 3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga?
      Huur bij 3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga begint bij €20 per nacht.
    • Welke restaurants kunnen we in de buurt van 3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga vinden?
      Beste restaurants in de buurt van 3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga zijn Alus Arsenals en Bep Viet Virtuve, die respectievelijk op 350 meter en op 100 meter afstand het pand liggen.
    • Is er wifi in het hostel?
      Ja, gasten van het hostel kunnen gebruikmaken van wifi.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    3 Monks Hostel And Apartments, Old Town Riga

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten